ESPOR FACTS

Esporun yenilikçi medyası!

ABD Donanması CS:GO Takımı İçin Birçok Partnerlik Anlaşması İmzaladı!

•ABD Donanması Twitch, ESL ve DBLTAP ile partnerlik anlaşması imzaladı.
•Evil Geniuses ABD Donanması’nın ilk CS:GO takımını seçme ve eğitmede yardımcı olacak.
•ABD Donanması’nın oluşturduğu içerikler Twitch, ESL ve DBLTAP’de görülecek.

ABD Donanması İşe Alım Komutanlığı Twitch, ESL ve DBLTAP ortaklıklarını içeren entegre bir espor kampanyası başlattı. Bu ortaklık ve kampanya ile birlikte ABD Donanması, oyun topluluğuyla ilişki kurmayı umuyor.

 

Bu işbirliklerinin bir parçası olan Kuzey Amerika takımı Evil Geniuses ise, ABD Donanması’nın Counter Strike:Global Offensive kadrosu için en yararlı olacak denizcilerini deneyecek ve seçecek.

 

Bunlara ek olarak, Twitch denizcilerin nasıl aynı stratejik düşünceye bağlı olduğunu,  duygusal algıları ve karar verme gibi Evil Geniuses’in yapacağı seçmelerde ve turnuvalarda kullanacağı yeteneklerini açığa çıkaracak 6 bölümlük bir mini seri yapacak. Donanma resmi olarak ilk gösterimini TwitchCon 2020‘de Evil Geniuses üyelerinin yanında yapacak.

 

Donanma ve ESL partnerliği ilk kez geçtiğimiz hafta DreamHack – Anaheim‘da ”Kendi Bilgisayarını Getir” etkinliğinde görülmüştü. Aynısı 22-24 Mayıs‘ta DreamHack – Dallas‘ta da düzenlenecek. DreamHack ve ESL kanallarından yayınlanacak.

 

Son olarak, Donanma’nın DBLTAP partnerliği ile DBLTAP editörlerinin ABD Donanması için hazırlayacağı ”Rol Karşılaştırması” video konseptini göreceğiz. Yüksek seviyeli espor takımlarının oyuncularının Donanma’nın CS:GO takımı için spesifik rollere seçilmiş denizcileriyle yapacağı karşılaşmayı DBLTAP hazırlayacak.

 

Bu hareketler ABD Donanması’nın işe alım stratejisindeki daha büyük bir değişimin parçası. ABD Donanması, reklam bütçesinin %97‘sinden fazlasını kablolu televizyon gibi geleneksel yayın kanallarından uzaklaştıracağını ve YouTube, Twitch gibi dijital yayın kanallarına ayıracağını açıkladı.

 

via: Esports Observer
Esporu daha fazla kişiye duyurmamıza yardımcı olmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir