ESPOR FACTS

Esporun yenilikçi medyası!

FLASHPOINT Global Elemeleri’ne Katılmaya Hak Kazanan Son Takım SKADE Oldu!

FLASHPOINT Kapalı Elemeleri Finali’nde Bulgaristan takımı SKADE, Spirit’i mağlup ederek FLASHPOINT Global Elemeleri’ndeki yerini garantiledi.

Avrupa kapalı elemeleri, FLASHPOINT Global Elemeleri‘ndeki 2 slot için ikili eliminasyon formatında davetli veya elemelerden gelen 32 takımın karşılaşmasına tanık oldu. Heyecanın dorukta olduğu 4 günlük mücadelelerin ardından FLASHPOINT Global Elemeleri’ne katılmaya hak kazanan 2 takım belirlenmiş oldu.

Kazananlar fikstürü finalinde AVEZ‘e yenildikten sonra 2.lik için kaybedenler fikstüründe Spirit ile karşılaşan SKADE takımının son bileti almak için kazanmak başka çaresi yoktu. BO3 maçlarının ilk mapi Overpass oldu ve bu haritayı seçen taraf SKADE takımıydı. Kendi seçtikleri haritada 16:10 galip gelmesini bildiler ve Spirit‘in seçimi olan bir sonraki harita Nuke‘a geçtiler. Nuke haritası çok çekişmeli geçti, maçın ilk yarısı 8:7 skorla Spirit önderliğinde bitti fakat ikinci yarı SKADE durumu 16:14‘e getirerek maçı kazandı, FLASHPOINT Global Elemeleri biletine de AVEZ‘in ardından sahip olan 2. takım oldu.

SKADE’in de katılımıyla FLASHPOINT Global Elemeleri’nde mücadele edecek takımların son hali şu şekilde:

AVEZ

SKADE

Chaos

Orgless

Isurus

Redemption POA

FLASHPOINT Global Elemeleri 3-5 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ve yine sona kalmayı başaran 2 takım FLASHPOINT Season 1‘a katılma hakkı kazanacak.

via: hltv.org
Esporu daha fazla kişiye duyurmamıza yardımcı olmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir