ESPOR FACTS

Esporun yenilikçi medyası!

Hearthstone Masters Tour Coronavirus Tehlikesiyle Endonezya Yerine Los Angeles’ta Yapılacak!

Hearthstone, coronavirus endişelerinden dolayı Endonezya‘da yapılacak Masters Tour‘un Los Angeles‘a alındığını duyurdu. Blizzard‘ın duyurusu bu değişiklik kararının, oyuncuların güvenliği düşünülerek, sağlıklarını korumak ve Masters Tour’a gelecek herkesin güvenliğini sağlamak adına verildiğini açıklıyor. Bu yıl Hearthstone Masters Tour’un buluşma yeri NGE Stüdyoları olacak ve 20-22 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Istanbul Wildcats takımının Hearthstone oyuncusu Orhun ”Jaina” Demir’de bu turnuvada ülkemizi temsil edecek.

Hearthstone Masters Tour Los Angeles

Dünya’nın her yerinden gelen 300’ü aşkın oyuncu 250.000$ ödülü paylaşmak için bu Hearthstone Masters Tour‘da mücadele edecek.

Blizzard aynı zamanda Endonezya planı için önceden yer ayırtmış olan oyunculara da 250$ yardım sağlayarak seyehat planlarını tekrar yapması için yardımcı olacak. Tabii ki bu olay sadece erken rezervasyon yaptırdığını kanıtlayan Hearthstone oyuncuları için geçerli.

Hearthstone Masters Tour bahsi geçen 3 gün boyunca düzenlenecek. İlk gün gerçekleşecek 5 round İsviçre Sistemi Eşleşmesi‘yle yapılacak. İkinci gün, önceki günde 3 veya üzeri maç kazananlar yine İsviçre Sistemi Eşleştirmesi ile 4 maç daha oynayacak. Son gün, yani 3. günde ise son 8’e kalan Hearthstone oyuncuları tekli eliminasyon ile playoff oynayacaklar.

Maçları izlemek isteyen Hearthstone takipçileri oyunun YouTube kanalını takip edebilir, üç gün boyunca maçlar canlı olarak yayınlanacak.

Hearthstone’un son genişleme paketlerinden yararlanamayan oyuncular ve takipçiler Blizzard‘ın online marketinden ya da oyun-içi marketten Descent of Dragons kart paketlerini alabilir. Ek olarak Galakrond’s Awakening Adventure ‘ına da sahip olabilirsiniz. Bu tekli macera, takipçilerin League of Expolorers ve League of E.V.I.L. olarak oynayabileceği 8 bölümden oluşuyor. Oyuncular farklı mücadelelere gittikçe 35’e kadar kart açabiliyor. Heroic Mode‘da oynayarak bölümleri geçenler de özel kartlar kazanabiliyor.

Temsilcimiz Orhun ”Jaina” Demir’e başarılar dileriz.

Esporu daha fazla kişiye duyurmamıza yardımcı olmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir