ESPOR FACTS

Esporun yenilikçi medyası!

HLTV.org Better Collective Şirketine 34.5 Milyon Euro’ya Satıldı!

Geçtiğimiz günlerde HLTV.org, önde gelen spor bahis sitelerinden birisi olan, geniş portföyünde bir dizi websitesi ve ürün bulunduran Better Collective şirketi tarafından 34.5 Milyon Euro’ya alınmış olduğunu duyurdu.

34.5 Milyon Euro değerinde olan anlaşmanın 26.5 Milyon Euro’su ön ödeme olarak yapıldı. Platformun ve topluluğun gelişimi, devamlılığı adına en az 3 yıl daha HLTV.org kurucuları günlük yönetimlerine devam edecekler. HLTV.org CEO’su Martin Rosenbæk şunları söyledi: ”HLTV her zaman CS:GO topluluğu için bağımsız olarak ayakta durmuştur. 18 yıldır bu bize tarafsız haber sunmamızı sağladı. Sizler için sürekli mümkün olan en iyi ürünleri ve haberleri sağlamamız için Better Collective ortaklığı belkemiği görevi görecektir. Better Collective 18 yıldır yaptığımız gibi siteyi geliştirmeye devam etmemiz için site yönetimine serbest el verdi. Biz bu ortaklık için çok heyecanlıyız, sizinle de aynı heyecanı paylaştığımızı umuyoruz.”

2002’de Danimarka’da kurulan ve CS:GO’nun önde gelen sitelerinden olan HLTV.org’un aylık olarak 26.5 milyona yakın ziyaretçisi bulunmakta.

Esporu daha fazla kişiye duyurmamıza yardımcı olmak ister misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir